ollex logo

Dopłaty do Odszkodowań

ollex logo

zadzwon static

zadzwon3

Dopłata do odszkodowania

i284008264530648178. szw1280h1280

Ubezpieczyciel na 90% zaniżył Twoje odszkodowanie z OC lub AC?

Wypłacimy Ci należną gotówkę w ciągu 7 dni*

* Termin 7 dni jest liczony od złożenia oferty odkupu, pod warunkiem dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów i podpisania umowy.

To NIC nie kosztuje i NIE jest zobowiązujące. Bezpłatna analiza szkód do 3 lat wstecz! Jeśli więc uczestniczyłeś w ciągu ostatnich 3 lat w kolizji drogowej, wypadku drogowym lub innym zdarzeniu, a Twój pojazd (samochód, motocykl, maszyna rolnicza lub inny) uległ uszkodzeniu albo poniosłeś inne koszty (koszty wynajmu, holowania, uszkodzenia towaru etc.) – zgłoś się do nas, a wypłacimy Ci dodatkowe pieniądze tytułem należnego odszkodowania.

Zaniżone wypłaty odszkodowań – można temu zaradzić!

Firmy ubezpieczeniowe coraz częściej odmawiają osobom poszkodowanym w wypadkach, kolizjach i innych zdarzeniach wypłat odszkodowań lub wypłacają kwoty, które są rażąco niskie. Indywidualne odwołania nie zawsze przynoszą pożądany skutek, a samodzielne wstąpienie na drogę sądową wymaga znakomitej znajomości przepisów, umiejętności przygotowywania pism procesowych i zgromadzenia odpowiednich dowodów – np. opinii rzeczoznawców czy wycen poniesionej szkody – które przekonają sąd o słuszności roszczenia. Korzystanie z pomocy adwokata znacząco podnosi koszt całego przedsięwzięcia. W takiej sytuacji wielu poszkodowanych rezygnuje z dochodzenia swoich praw i nie występuje o należne im pieniądze. Jest jednak sposób, który pozwoli na uzyskanie wypłaty pieniędzy bez podejmowania ryzyka wiążącego się z postępowaniem sądowym oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Każdy poszkodowany, któremu ubezpieczyciel wypłacił zbyt niskie odszkodowanie, może skorzystać z oferty odkupu roszczenia!

Odkup roszczenia – szybka wypłata pieniędzy

Odkup roszczenia to sposób na szybkie uzyskanie gotówki, bez ponoszenia ryzyka, biurokratycznej mitręgi i dodatkowych opłat. Poszkodowany nie musi brać udziału w dalszym postępowaniu. Przekazując prawo do dochodzenia roszczeń, otrzymuje w zamian kwotę, która odpowiada oszacowanej przez skupującego wielkości zaniżenia kwoty odszkodowania. Wynik wszystkich późniejszych działań – m.in. ryzyko związane z dochodzeniem wypłaty odpowiedniej kwoty, konieczność przygotowania odpowiednich materiałów i pism, wszelkie koszty związane z takimi działaniami – rozwiązanie tych wszystkich problemów bierze na siebie skupujący roszczenia. Z chwilą podpisania umowy nie mają one już żadnego znaczenia dla poszkodowanego, który w ciągu 7 dni od podpisania umowy i złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów otrzymuje pieniądze.