ollex logo

Kontakt

ollex logo

zadzwon static

zadzwon3

Kontakt z OL-LEX, pomoc prawna, likwidacja szkód, pomoc na drodze

OL-LEX oferuje pomoc na drodze – holowanie samochodów w razie awarii, kolizji czy wypadku w okolicach Tczewa, Grudziądza, Kwidzyna, Pelplina, Malborka. Działamy również w takich miejscowościach jak Nowe, Susz, Kopytkowo, Warlubie oraz na drogach w ich pobliżu. Organizujemy także transport samochodów, maszyn i urządzeń. Posiadamy samochody na wynajem, udostępniamy je też poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Proponujemy również pomoc w uzyskaniu wypłaty odszkodowania. Nasi klienci mają szansę na pełną kwotę, odpowiadającą poniesionym przez nich stratom. Prowadzimy także wypłatę dopłat do zaniżonych odszkodowań. Zapraszamy do kontaktu! Centrum Likwidacji Szkód OL-LEX

phone email

 

C.L.S.OL-LEX

tel. 666-551-734

tel. 790-226-910

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potrzebujesz darmowej pomocy prawnej?

Miałeś wypadek? Masz problem z usyskaniem Odszkodowania? Nie wiesz jakich dokumentów potrzebujesz i do kogo się z nimi zgłosić? Twój ubezpieczyciel odmówi Ci wypłaty odszkdowania? Skontaktuj się z OL-LEX aby uzyskać darmową poradę prawną!

 

Formularz Zgłoszenia Szkody