ollex logo

Całodobowa Pomoc Drogowa

ollex logo

zadzwon static

zadzwon3

Holowanie pojazdu w razie awarii, wypadku bądź kolizji

laweta pomoc drogowaAwaria, wypadek czy kolizja drogowa może spowodować konieczność holowania pojazdu. W takim przypadku warto skorzystać z usług sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która możliwie najszybciej dotrze na miejsce oraz sprawnie zabierze samochód i podróżujące nim osoby. Firma OL-LEX oferuje Państwu szybkie i bezpieczne holowanie pojazdu, który uległ awarii bądź wypadkowi. Auto zostanie dostarczone do wybranego warsztatu, a podróżni otoczeni opieką. Świadczymy także pomoc w sprawach związanych z uzyskaniem odszkodowania oraz oferujemy usługi naszej wypożyczalni samochodów. Koszt oferowanego przez nas auta zastępczego może zostać pokryty z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej sprawcy zdarzenia, w związku z czym nasi Klienci nie muszą przeznaczać na ten cel własnych pieniędzy. Jeśli są Państwo zmuszeni do skorzystania z usługi holowania pojazdu w okolicach Grudziądza, Kwidzyna bądź Pelplina oferta firmy OL-LEX będzie najprostszym i najszybszym wybawieniem z kłopotu.

Holowanie na autostradzie – przepisy i rozsądek zalecają skorzystanie z usług specjalistów

Kłopoty z autem mogą zdarzyć się w każdym miejscu, także na autostradzie. Trzeba jednak pamiętać, że holowanie na autostradzie jest dozwolone tylko wtedy, gdy wykonuje je wyspecjalizowany pojazd. Przepisy wykluczają natomiast możliwość holowania samochodu przez inny, nieprzystosowane do tego samochody. Korzystanie z pomocy przygodnego kierowcy czy znajomego i holowanie auta na lince, czy taśmie może się więc skończyć nałożonym przez policję mandatem karnym i poleceniem, by wezwać auto pomocy drogowej. Firma OL-LEX dysponuje holownikami umożliwiającymi bezpieczne i zgodne z przepisami holowanie na autostradzie A1, szczególnie w okolicy Grudziądza i Kwidzyna. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce i profesjonalną obsługę. W razie konieczności udzielamy też pomocy na miejscu.

Pomoc drogowa: autostrada A1, drogi krajowe, wojewódzkie i lokalne

Firma OL-LEX świadczy usługi pomocy drogowej na autostradzie A1 oraz na wszystkich drogach w okolicach Grudziądza, Kwidzyna i Pelplina. Oferujemy pomoc w razie wypadków i kolizji zapewniając transport i pomagając w ściąganiu aut, które utknęły na poboczu, wjechały do rowu lub zawisły na mostkach czy nierównościach w nawierzchni. Wykonujemy także, jeśli tylko to możliwe, naprawy na miejscu. Nasze wyposażenie pozwala na m.in. wymianę kół, awaryjne uruchamianie pojazdu, drobne naprawy na drodze. Jesteśmy w stanie holować i transportować: samochody osobowe, dostawcze, quady, wózki widłowe, sprzęt budowlany, maszyny rolnicze oraz wszelkie inne pojazdy i przedmioty wg Państwa potrzeb. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Działamy na autostradzie A1 między Tczewem a Grudziądzem oraz w miastach i na drogach w jej pobliżu. W razie kłopotów drogowych w pobliżu Tczewa, Grudziądza, Malborka, Pelplina, Gniewu, Nowego, Susza, Kopytkowa czy Warlubia spieszymy z pomocą.

Stale poszerzamy swoje kwalifikacje, aby nasza autopomoc drogowa była jeszcze skuteczniejsza i bardziej profesjonalna.

W ofercie:

  • pomoc drogowa przez całą dobę, 365 dni w roku
  • transport pojazdów osobowych, busów, dostawczych,
  • transport innych towarów
  • transport maszyn budowlanych i wózków widłowych
  • przewóz osób
  • odpalenie samochodów i innych pojazdów z urządzenia rozruchowego
  • dowóz paliwa
  • ratownictwo drogowe